Tisk

Grafika a tisk

Moderní a kvalitní grafika je klíč k úspěchu. Při zadávání webové nebo tiskové grafiky, vždy je rozhodujícím faktorem kreativa, psychologie i zkušenost zároveň. Důraz klademe na kvalitní zpracování grafiky a moderní trendy.

Tisk reklamních letáků, vizitek a potisk předmětů - krátké dodací lhůty tisku.

Webová grafika a reklamní bannery, tvorba moderní webové grafiky - webdesign. Potřebujete vytvořit grafický návrh webových stránek, upravit stávající grafiku webu nebo nakreslit reklamní bannery a ikonky? Obraťte se na nás

DTP - tisková grafika - Návrh a tvorba tiskových podkladů - grafiky určené pro tisk

Tvorba loga a brandmanuálu - Komplexní služby v oblasti corporate identity - firemní image. Originální, nezaměnitelná, výstižná a lehce zapamatovatelná. Vytvoříme Vám firemní logo i kompletní brandmanuál.

Digitální a ofsetový tisk - Tisk letáků, časopisů, prospektů, PF a mnoha dalšího. Nenabízíme pouze samotný tisk, ale i poradenství a veškeré služby s tiskem spojené. Doporučíme Vám, jak na tisku co nejvíce ušetřit, a poradíme, jak se vyhnout problémům se špatnými podklady.

Výroba vizitek - Kompletní servis od návrhu grafiky až po samotný tisk vizitek.

Potisk předmětů - Potiskneme Vám téměř jakýkoliv dárkový nebo reklamní předmět. Je libo hrníček, propiska, balónky, zapalovač nebo tričko potištěné vlastním motivem? Zajistíme požadovaný předmět, zpracování motivu pro tisk a samotný potisk.

TICKET ART